Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Gubity

Gubity, warmińsko-mazurskie

  • 179 000 zł
  • 3 400 m²
  • 52,65 zł/m²

Zdjęcie

Maurycy Otremba

Skontaktuj się

Działka budowlana Gubity

Gubity, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

179 000 zł

3 400 m²

52,65 zł/m²

Działka budowlana Gubity

Zaktualizowane: 13 maja 2026

179 000 zł 3 400 m² 52,65 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (52,65 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, teren pochyły, teren zróżnicowany, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dunajscy Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 234/2025

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

***Świetna enklawa przy jeziorach Narie i Żabi Róg duże działki z warunkami zabudowy w otoczeniu lasów i natury***
Wyjątkowa oferta sprzedaży sześciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Gubity, obręb Gubity 0006, jednostka ewidencyjna Morąg obszar wiejski, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie. (...)

Agent

Maurycy Otremba

662 545...

662 545 397

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maurycy Otremba

662 545...

662 545 397

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maurycy Otremba

Zostaw telefon, oddzwonimy